DistrictDistrict

District jest internetowym, działającym w czasie rzeczywistym systemem bankowym zapewniającym bieżący dostęp do rachunków w Danske Banku w Polsce, Danii, Szwecji, Norwegii, Finlandii, Wielkiej Brytanii, Irlandii Północnej, Niemczech, Irlandii za pomocą tego samego loginu.

Główne funkcjonalności:

  • Dostęp do sald rachunków i transakcji 24h/dobę, 7 dni w tygodniu – dzięki czemu możliwe jest bieżące monitorowanie przychodzących i wychodzących płatności.
  • Dostęp do kont w różnych krajach za pomocą jednego loginu.
  • Wykonywanie krajowych i zagranicznych płatności z każdego miejsca z dostępem do Internetu.
  • Państwo decydują, ile osób ma mieć dostęp do systemu i z jakich uprawnień mogą one korzystać, np. jedynie z przeglądania rachunków, czy również z wykonywania płatności.
District w podróży

Zdalny dostęp do rachunków przez tablet lub telefon. Będąc użytkownikiem District wystarczy zainstalować odpowiednią aplikację. Więcej informacji poniżej.

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
  • Print page
  • Sitemap

Kontakt Kontakt

Danske Bank A/S S.A.
Oddział w Polsce
ul. Wspólna 70
00-687 Warszawa
Polska

District
Wsparcie techniczne
8:00 - 17:00 CET
Tel.: +48 22 33 77 190

Kontakt do nas
 

Moduły

District jest systemem modułowym, co oznacza że możecie Państwo wybrać, z jakich i ilu modułów chcą Państwo korzystać. Standardowo oferowane przez nas trzy moduły odpowiadają podstawowym potrzebom Klientów z zakresu Cash Management:

  • Rachunki – moduł zawiera bieżące informacje o saldach i transakcjach na rachunkach za ostatnie 24 miesiące, informacje o warunkach mających zastosowanie do Państwa rachunków oraz opłatach transakcyjnych.
  • Płatności – w zależności od poziomów autoryzacji uzgodnionych z bankiem użytkownicy mogą wprowadzać i autoryzować płatności wewnętrzne, zewnętrzne (w tym na rzecz ZUS / US) i zagraniczne.
  • Pliki – umożliwia transfer plików z i do banku, np. otrzymanie pliku, na podstawie którego możliwe będą: automatyczna identyfikacja i księgowanie transakcji w systemie finansowo-księgowym lub wysyłanie pliku zawierającego przelewy płacowe.
Dostęp dla wielu użytkowników
 
District zapewnia równoczesny dostęp do rachunków dla wielu użytkowników.
Państwo decydują, ilu użytkowników, z jakimi uprawnieniami, do jakich danych i do których modułów mają dostęp.
 
Wymagania techniczne
 
Aktualne wymagania techniczne District znajdują się pod następującym linkiem.

Chcesz wiedzieć więcej?Chcesz wiedzieć więcej?

Grupa Danske Bank
Danske Bank A/S S.A. Oddział w Polsce jest częścią grupy finansowej Danske Bank.

Dowiedz się więcej na www.danskebank.com
Danske Bank
Odwiedź nasze inne strony aby dowiedzieć się o zarządzaniu finansami i naszych usługach:

Danske Bank A/S S.A. Oddział w Polsce, ul. Wspólna 70, 00-687 Warszawa, Polska. Telefon: +48 22 33 77 100, fax: +48 22 33 77 101. SWIFT: DABAPLPW
Rozmowy telefoniczne mogą być nagrywane i przechowywane w celach związanych z dokumentacją i bezpieczeństwem.

Copyright 2008-2018 Danske Bank Group. Danske Bank A/S S.A. Oddział w Polsce podlega pod Duński Urząd Nadzoru Finansowego.

Inspektor Ochrony Danych, Holmens Kanal 2-12, 1092 Kopenhaga K, mail: DPOfunction@danskebank.com . Przeczytaj nasze podejście do plików cookie.